Plzeň dovolila jen korekci výsledku

Foto ze Hry Foto ze Hry Foto Ivo Dudek

Tipgames extraliga – 2. kolo

Karviná – Plzeň 26:29 (15:14)

Ani v Karviné nebyl první poločas utkání jednoznačnou záležitostí některého z týmů. Od samého začátku byl zápas maximálně vyrovnaný, soupeři se přetahovali o nejvýše jednobrankový náskok. S minimálním vedením odcházeli o přestávce do šaten domácí házenkáři. Po pěti minutách druhé půle se ale Plzeň ujala dvoubrankového vedení. Začátek druhé půle totiž Karviné vůbec nevyšel. Ve slabé karvinské desetiminutovce vybudovali házenkáři Plzně pro svůj tým pětibrankový náskok a vedení pak udrželi až do konce zápasu. Plzeň dovolila jen korekci na závěrečných 26:29. V Karviné se ale dnes hodně červenalo. Přímou červenou za oplácení vykoledoval Strýc, po třech dvouminutových trestech nedohráli Šindelář s Hanishem.

• Nejslepší střelci domácích: Petrovský 9/1, Krahulec 4, Mlotek 3, Chudoba 3/2
  • Nejlepší střelci hostů: Bečvář 10/3, Linhart 6, Tonar 5
  • Sedmimetrové hody: 5/3 – 3/3
  • Vyloučení: 7 - 6
  • Červená karta: Hanish, Šindelář, přímá ČK Strýc
  • Rozhodčí: Bečička, Horák