Neděle, 23 Září 2012 04:28

Přerov podlel Karviné o 6 gólů

Tipgames extraliga – 3. kolo)

Přerov – Karviná 25:31 (14:15)

Utkání v Přerově mělo oproti zápasu odehranému v Zubří poměrně jednoznačný průběh. Hostující celek se hned ve třetí minutě ujal vedení a toto si udržoval prakticky až do konce zápasu. V 18. minutě utkání sice Zeman zajistil smazání dvoubrankového manka a vyrovnal na 9:9, krátce na to se však Karvinští opět ujali vedení a i do šaten si odnášeli jednobrankovou výhodu. Ve druhém poločase už Karviná vývoj zápasu zcela kontrolovala. Házenkáři hostujícího celku si rychle vytvořili tříbrankový náskok a ten až do konce zápasu nepustili. V posledních minutách zápasu navíc Kavka inkasoval od rozhodčích červenou kartu a v prvním domácím zápase tak Hanáci své fanoušky moc nepotěšili. Podlehli Karviné rozdílem šesti gólů.

• Nejslepší střelci domácích: Zemánek 7/4, Zemánek 4, Kovařík 4, Hradil 4
  • Nejlepší střelci hostů: Mlotek 7, Petrovský 7, Chudoba 6
  • Sedmimetrové hody: 5/4 – 1/0
  • Vyloučení: 9 – 9
  • Červená karta: Kavka, Hanish
  • Rozhodčí: Kondělka A., Kondělka D.