Sobota, 29 Září 2012 05:52

První prohra Hranic v této sezóně

Tipgames extraliga – 4. kolo

Zubří – Hranice 34:29 (18:13)

V sobotu jsme se představili na půdě loňského mistra ze Zubří. I přesto, že ze Zubří odešlo několik hráčů, čekal nás nelehký zápas. A to taky proto, že jsme v týdnu netrénovali kompletní a do zápasu nastupoval Dolák po nemoci a Rachač s ne úplně zdravým kotníkem, což se částečně projevilo později v průběhu zápasu. To ale nemělo být pro nás žádnou výmluvou.

Po vyrovnaném začátku získávali zuberští hráči postupně vedení. Nedokázali jsme ubránit pohyblivý útok domácích a my sami v útoku produkovali technické chyby. Domácí se dostali do vedení 9:5, ale vzápětí jsme dokázali kontrovat třemi brankami a zápas byl opět vyrovnaný. I když si Zubří stále udržovalo vedení, mohli jsme do poločasu srovnat, ale nevyužitím přesilovky, neproměněním vypracované šance a technickou chybou odskočili domácí opět na větší brankový rozdíl a tak poločasových 18:13 bylo varující.

Nesložili jsme však zbraně a s odhodláním do druhého poločasu jsme se dokázali ve 40. minutě přiblížit až na jednu branku a tak domácí trenér reagoval oddechovým časem. To očividně hráčům Zubří pomohlo. K tomu se přidala naše nedisciplína , zbytečné vyloučení Radima Brože na připomínky k rozhodčím a tak pěti brankami v řadě se Zubří opět dostalo do vedení a uklidnilo se. Zápas pak domácí kontrolovali a dotáhli do vítězného konce

I přesto, že jsme naše fanoušky, kteří přijeli do Zubří, nepotěšili ziskem bodů, patří poděkování za příkladnou hlasitou podporu.

• Nejlepší střelci Zubří: Jurka 10/5, Randýsek 7, Vyjídák 4
  • Nejlepší střelci Hranic: Čadra 6, Magrla 5/1, Galus 5, Šíra 5
  • Úspěšnost zákroků: Kučerka -%
  • Úspěšnost zákroků: Fabián -%
  • Sedmimetrové hody při hře: 5/5 – 1/1
  • Vyloučení: 4 – 6