Plzeň dnes v tréninkovém tempu přehrála Třeboň

Plzeň vs Třeboň Plzeň vs Třeboň ČSH

ZUBR Extraliga - 17.kolo

Plzeň - Třeboň 41:19 (18:10)

Zatímco na podzim zvítězila Plzeň nad svým dnešním soupeřem o šest branek, dnes již v poločase dosáhla vedení o dva góly vyšší. Hosté dokázali držet se Západočechy krok do 9.minuty střetnutí, kdy třemi brankami v řadě otočili z nepříznivých 2:4 na 5:4 ve svůj prospěch. Šet gólů z rukou plzeňských hráčů, z toho polovina díky rychlému Linhartovi, ale znamenaly již ve čtvrtině střetnutí vedení domácích 10:5. Plzeň pak svůj náskok navyšovala už na poločasových 18:10. Ve druhé půli Třeboň již nedokázala vzdorovat a když za posledních patnáct minut její hráči vstřelili jen tři branky, odvezla si z Plzně pořádný příděl v podobě porážky 19:41.

• Nejlepší střelci Plzně: Linhart 9, Vinkelhöfer 6, Brykner 5, Škvařil 5, Šik 5
  • Nejlepší střelci Třeboně: Kubík 8/3, Mošovský 5, Nohava 3
  • Sedmimetrové hody: 1/0 - 3/3, vyloučení: 1- 3, rozhodčí: Pešek, Pavlát