Sobota, 17 Listopad 2012 21:14

V Zubří proběhlo rychlé a dramatické utkání

Tipgames extraliga – 10. kolo

Zubří – Brno 33:27 (16:13)

Dnešní utkání v Zubří bylo již od počátku prvního poločasu velmi rychlé a dramatické. V prvním poločase si předávali vedení z rukou do rukou hráči obou celků. Ke konci první půle ale začali Zuberští Brňany přehrávat. Čtyřmi rychlými brankami se blýskli Horut, Mičkal a Aspridis a do šaten si Valaši odnášeli tříbrankový náskok. Od Brna si pak i ve druhém poločase udržovali asi tří brankový náskok. Asi ve 39. minutě se ale Jihomoravané dotáhli na rozdíl gólu (21:20). Valaši pak ovšem zase zatopili pod kotlem. Ve 47. minutě to bylo 27:21 a na to už Brno nenašlo recept. Čtyři minuty před koncem sice korigovalo na rozdíl tří branek, vítězství si už ale Zubří pohlídalo a Brno inkasovalo druhou letošní porážku. Celek Brna předvedl ale v zuberské hale velmi bojovný výkon, za který by si téměř zasloužil alespoň bod.

• Nejslepší střelci domácích: Hout 10, Jurka 9, Randýsek 3, Bechný 3
  • Nejlepší střelci hostů: Hastík 9/4, Mičola 6/2, Hubáček 4, Zima 4
  • Sedmimetrové hody: 0/0 – 6/7
  • Vyloučení: 3 – 3
  • Rozhodčí: Frieser, Frieser