V pražské Ruzyni zvítězila Dukla

Takhle bojoval v jarní nadstavbě Petržala v pekle "Srdcemzubřanů", dnes naopak připravil v Ruzyni peklo Zubřanům. Takhle bojoval v jarní nadstavbě Petržala v pekle "Srdcemzubřanů", dnes naopak připravil v Ruzyni peklo Zubřanům. Foto Alex Wipf (jaro 2012)

Tipgames extraliga – 11. kolo

Dukla – Zubří 28:22 (15:5)

Šestnáct minut a ani jedna úspěšná trefa. Takový byl úvod zápasu, který viděla hala na pražské Ruzyni, ze strany hostujícího Zubří. Petržala by neprůstřelný a jeho zákroky využívali Dukelští k tomu, aby plnili zuberskou síť (10:0). Střeleckou nemohoucnost Valachů přerušil až v 17. minutě svou jedinou brankou v zápase Bechný, do konce prvního poločasu se ale zubří trefilo jen pětkrát. Druhá půle už byla o poznání vyrovnanější, když v 50. minutě snižoval na 16:21 Třeštík. Minutu před koncem dělily týmy jen čtyři branky, Dukla ale dohrávala zápas v poklidu. Pěti brankami se blýskl mladičký Konšel v domácím dresu, sekundovali mu Kastner se Šůstkem. Reprezentant Jurka sice překonal Petržalu sedmkrát, k ničemu víc, než ke korekci děsivé poločasové ztráty ale svůj celek nedotáhl.

• Nejslepší střelci domácích: Šůstek 5, Konšel 5, Kastner 5
  • Nejlepší střelci hostů: Jurka 7, Vyjídák 3
  • Sedmimetrové hody: 3/1 – 2/1
  • Vyloučení: 6 – 4
  • Rozhodčí: Horáček, Novotný