Středa, 05 Prosinec 2012 22:14

Lovosice deklasovaly Přerov

Přerov – Lovosice 22:39 (10:17)

Přerov – Plzeň 17:29 (11:18)

Pořádnou nálož utržili v sobotu podvečer házenkáři Přerova. K jejich štěstí jejich trápení sledovalo jen padesát diváků, i tak je ale sedmnáctibranková porážka, kterou jim naložily Lovosice, víc než nepříjemná. Domácí se střelecky zasekli hned na začátku zápasu za stavu 3:2 a než se rozkoukali, nasypali Motl s Jonášem do jejich sítě čtyři střely a Přerov rázem prohrával 3:6. Pět minut před přestávkou prohrávali domácí o šest branek, o poločase o sedm. Lovosičtí sypali za záda brankáře Štolcara střely ze všech pozic, naopak na straně domácích se dokázali prosazovat jen Kovařík, Pernička, Tiller a Kavka. Úplný výpadek domácích pak přišel mezi 45. a 55. minutou, když tento úsek hry prohráli 1:10. V tu chvíli už na soupeře ztráceli patnáct gólů a posledními minutami zápasu už se Přerované jen protrápili. Šanci vylepšit si před vstupem do nového roku bodovou bilanci mají ještě ve dvou utkáních, třeba si poslední letošní vítězství naloží házenkáři Přerova pod stromeček 23. prosince.

• Nejslepší střelci domácích: Pernička 6/1, Kovařík 4, Kavka 3, Valášek 3, Tiller 3
  • Nejlepší střelci hostů: Motl 6, Klimt 5, Jonáš 5
  • Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/2
  • Vyloučení: 6 – 3
  • Rozhodčí: Králíček, Horáček