Plzeň zvítězila o 10 branek

Ilustrační foto Ilustrační foto

Tipgames extraliga - 13. kolo

Plzeň – Karviná 31:21 (13:13)

Sedmá Karviná přijela na hřiště druhé Plzně umazat něco z tříbodového rozdílu. Na lavičce hostů nahradil odsoupivšího Michaljlíka staronový trenér a manažer klubu Martin Kostelník. I ve městě piva viděli diváci velmi vyrovnanou první půli. Do vedení o dvě branky se až ve 22.minutě (9:11) dostali karvinští hráči, ale Linhart s Pohlmanem byli proti a podepřeni skvělým Mötlíkem dovedli zápas k remízovému poločasu. Druhá půle to již byla „jiná káva“. Motlík se představil v reprezentační formě, v útočné fázi naopak spadlo do sítě domácím téměř všechno, a tak se vedení Plzeňských začalo povážlivě navyšovat. Nic nepomáhaly změny obraného systému Karviné ani výměna brankáře, již ve46.minutě to bylo o pět a minutu před koncem dokonec o jedenáct branek. Divácí nadšeně aplaudovali ve stoje a jistě se už těší až den před Ježíškem přijede do Plzně Dukla.