Přerovu se nepovedlo odlepit od dna tabulky

Ze zápasu Ze zápasu Foto Ivo Dudek

Tipgames extraliga – 14. kolo

Karviná – Přerov 30:24 (14:9)

I Přerov by se jistě před zimní přestávkou chtěl odlepit ode dna tabulky, v Karviné to ale měl víc než těžké. Několikrát mu sice dobře zafungovala spolupráce Tiller – Kovařík, v obraně se opírali o Štolcara v bráně, střelecky se dařilo Kavkovi, domácí si ale hned od úvodních minut drželi alespoň minimální náskok. Střelecky se prosazoval hlavně Ondřej Meca, Vančo a Petrovský a do šaten odcházeli Přerovští s pětibrankovým mankem. To mohli ve druhém poločase hned několikrát snížit na tři branky, vždy ale zaváhali a rozjetí Karvinští si vzali náskok zpět. V poslední desetiminutovce Přerov marně bušil do karvinské zdi, každá neúspěšná střela znamenala smrtící rychlý útok domácích, a tak se konečné skóre zastavilo až na 30:24.

• Nejslepší střelci domácích: Vančo 8, Petrovský 7, Meca O. 7
  • Nejlepší střelci hostů: Kavka 9/3, Kovařík 5, Mužík 4
  • Sedmimetrové hody: 1/0 – 3/3
  • Vyloučení: 4 - 3
  • Rozhodčí: Bečička, Horák