Sobota, 02 Únor 2013 16:29

Dukla měla v zápase navrch

Tipgames extraliga – 16. kolo

Dukla – Přerov 36:22 (18:8)

Oproti vyrovnanému utkání na severu Čech měl duel hraný v Praze zcela jasného favorita. A Pražané to dokazovali od samého začátku zápasu. Už v 10. minutě vedli 7:2, o sedm minut později 12:3. Přerované často nemířili přesně a to, co zamířilo do sítě, pohotově likvidoval Petržala. Po pěti minutách od návratu ze šaten byl rozdíl mezi týmy deset gólů a Dukla přešla do tréninkového tempa. Syřínek s Kotrčem byli při chuti, do střeleckého zápisu ale na straně Dukly promluvili s výjimkou brankářů všichni hráči zápisu. Mezi 36. a 42. minutou pak sedm přesnými střelami Dukla ještě zvýšila svůj náskok (27:11) a to už Hanáci dokázali jen korigovat. Dukla si tak připsala dva povinné body a v tabulce přeskočila Hranice.

• Nejslepší střelci domácích: Syřínek 7, Kotrč 6, Mráz 4
  • Nejlepší střelci hostů: Kovařík 4, Pernička 3, Skopal 3, Kavka 3
  • Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1
  • Vyloučení: 3 - 4
  • Rozhodčí: Brůna, Vostatek