Sobota, 16 Únor 2013 21:55

Brno si odvezlo čtyřbrankovou porážku

Tipgames extraliga – 18. kolo

Dukla – Brno 20:16 (11:8)

Šestatřicet branek ne zřídka nastřílí během šedesáti minut jediné družstvo. V souboji mezi Duklou a Brnem jich tolik padlo v celkovém součtu všech hráčů obou týmů. A první poločas v ruzyňské hale byl velmi vyrovnaný. Až v jeho úplném závěru si Dukla zásluhou Šika se Šustkem vytvořila tříbrankové vedení a toto si udržovala i v prvních minutách druhé půle. O nízkou střeleckou úspěšnost se na obou stranách starali brankáři a Petržala pečoval hlavně o to, aby z poločasového náskoku Pražanů házenkáři z moravské metropole výrazně neumazali. A to se jemu a jeho spoluhráčům i povedlo. Hastík se sice do střeleckého zápisu zapsal šesti góly, Dostalík pěti, nestačilo to ale na lepší výsledek než na čtyřbrankovou porážku (20:16).

• Nejslepší střelci domácích: Šik 5, Mráz 3, Kotrč 3/1, Syřínek 3
  • Nejlepší střelci hostů: Hastík 6/2, Dostalík 5, Barabáš 2
  • Sedmimetrové hody: 6/3 – 6/2
  • Vyloučení: 7 – 5
  • Červená karta: ČK Šik, přímá ČK Sviták
  • Rozhodčí: Frieser L., Frieser B.