Kopřivnice odehrály vyrovnaný zápas

Ilustrační foto Ilustrační foto

Tipgames extraliga – 21. kolo

Kopřivnice – Lovosice 25:25 (10:13)

Poslední čtyři kola se Lovosicím příliš nevedlo, minulý týden však zázračně otočili utkání proti Frýdku a velmi napínavé bylo i jejich měření se geografickým sousedem jejich posledního soupeře – Kopřivnicí. Kopřivničtí od začátku tahali za kratší konec kvůli zbytečným technickým chybám a spoustě neproměněných vyložených příležitostí a v 17. minutě tak už prohrávali vysoko 5:12! V závěru první půle však začali pomalu ukrajovat z náskoku hostí, střelecká potence jim však stále scházela i z těch nejvyloženějších pozic. Přesto před přestávkou pětibrankovou šňůrou ztrátu zkorigovali a ve druhé půli v tomto pokračovali. V dramatické koncovce se jim ale nesmírnou bojovností podařilo vyrovnat, když se třemi důležitými góly v závěru blýskl Gřes a soupeř již nedokázal reagovat, aby alespoň jedinou brankou ještě překulil vítězství na svou stranu. I tak si ale jediným bodem pojistili Severočeši účast v horní šestce.