Ilustrační foto Ilustrační foto

Tipgames extraliga – 22. kolo

Hranice – Brno 30:24 (16:11)

onlajny-logo

Hranice měly před zápasem svoji účast v první šestce zcela ve svých rukou. Bod jim stačil v souboji s Brnem, které se již naopak muselo smířit s nadstavbovými boji v dolní pětce. Hraničtí hráči od počátku nechtěli nic ponechat náhodě. Podporováni skvělým Kučerkou v brance brzy vedli (4:2, 6:4) a z rychlých útoků navyšovali (20. min. 12:7). Brňané vzdorovali, ale na víc než pětibrankovou korekci v poločase to nestačilo. Ve druhé půli ukázali hosté, že nedají kůži lacino. Trpělivou hrou založenou na pečlivé obraně postupně ukrajovali z náskoku domácích, až to bylo po sedmimetrovém hodu ve 46.minutě jen o branku (21:20). Následně však byl vyloučený Hastík, Hranice odskočily na 24:20 a už si výsledek i horní šestku uhlídaly.