Neděle, 14 Duben 2013 21:41

Brno zvítězilo rozdílem jedné branky

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 11. místo: 1. kolo

Brno – Kopřivnice 25:24 (9:12)

A ke stejnému výsledku bylo velmi blízko i v Brně. Tady ale nakonec přece jen dva body uhájili domácí. První poločas se nesl spíš v pozvolnějším tempu, ovšem aktivnějším týmem na hřišti byla Kopřivnice. Diváci neviděli mnoho šancí a řadu těžce vypracovaných příležitostí likvidovali brankáři obou stran. nakonec si ale tříbrankové vedení nesli do kabin hosté. Brno se dostalo do tempa po pěti minutách hry druhého poločasu. Tehdy ze stavu 11:15 otočili stav utkání na 18:18 a poslední patnáctiminutovka pak byla přetahováním o minimální vedení. Stav 24:24 svítil na ukazateli i na začátku poslední minuty. Rozhodující branka ale nakonec padla do sítě Kopřivnice, která by si dnes za výkon zasloužila alespoň bod, z ruky Hubáčka patnáct vteřin před koncem.

• Nejslepší střelci domácích: Hubáček 7, J. Musil 6, T. Musil 5/3
  • Nejlepší střelci hostů: Gřes 4/2, Hojník 3
  • Sedmimetrové hody: 3/3 - 2/2
  • Vyloučení: 1 - 4
  • Rozhodčí: Opava, Válek