Středa, 17 Duben 2013 22:24

Přerov tentokrát na Kopřivnici nestačil

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 11. místo: 2. kolo

Kopřivnice - Přerov 26:22 (12:12)

Přerov v prvním kole nadstavby urval bod v zápase proti Frýdku, to Kopřivnice nakonec s posledním okamžiku vyšla z utkání v Brně na prázdno. Ovšem chuť si zpravila před domácím publiku. Domácí družstvo po vyrovnané desetiminutovce převzalo otěže utkání do svých rukou a ujalo se vedení 10:5. V úseku hry od devatenácté do sedmadvacáté minuty se však domácí už nedokázali prosadit a soupeř otočil sedmi brankami na 12:10. Do poločasu se ještě podařilo Kopřivnici vyrovnat, Přerov však působil lepším dojmem, o čemž svědčil i začátek druhé půle. Ve 41. minutě však domácí postavil na nohy jednak skvělými zákroky brankáře Žingora, ale i v útoku bratři Gřesovi zaveleli k obratu. Rázem to bylo 21:18. Poté si již domácí udrželi náskok a dovedli po dlouhé době utkání do vítězného konce.

• Nejslepší střelci domácích: Gřes 7/4, Veřmiřovský 5, Reček 3
  • Nejlepší střelci hostů: Kavka 8, Zemánek 5, Kovařík 3
  • Sedmimetrové hody: 4/4- 2/2
  • Vyloučení: 2 - 2
  • Rozhodčí: Bečička, Horák