Středa, 24 Duben 2013 08:18

Karviná nad svým hostitelem zvitězila

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 11. místo: 3. kolo, dohrávka

Přerov – Karviná 29:34 (16:20)

Třetí nadstavbové kolo se dohrávalo v Přerově, kam zavítala suverénní Karviná, která si jistě nechce nechat ujít „vítězství“ alespoň v dolní šestce. Vyrovnaná byla v Přerově prakticky jen první desetiminutovka. Po ní se nakrátko zásluhou Kavky ujali vedení domácí, pak ale čtyřmi brankami v řadě Karvinští skóre otočili, záhy vedli o pět branek a do šaten si nesli náskok čtyř gólů. První desetiminutovka druhého poločasu byla pak zcela v režii karvinských střelců a ve 45. minutě to bylo 20:28! Potom sice zase šňůrou pěti tref Hanáci korigovali na 25:29, ovšem Karviná si rychle vzala zpět vysoký osmibrankový náskok a zápas pak už zcela plynule dovedla do vítězného konce i přes mohutný finiš v podání Skopala s Bučkem. Bohatý střelecký účet Karviné Přerov nepřestřílel a Karvinští tak zvýšili svůj náskok na čelo dolní šestky.

• Nejslepší střelci domácích: Skopal 8, Kavka 8/1, Buček 3
  • Nejlepší střelci hostů: Vančo 9, Chudoba 6, Mlotek 4
  • Sedmimetrové hody: 3/1 – 0/0
  • Vyloučení: 1 – 2
  • Rozhodčí: Králíček, Letev