Pátek, 26 Duben 2013 08:30

Přerov v Brně remizoval

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 11. místo: 4. kolo

Brno – Přerov 26:26 (13:14)

V úvodu zápasu dvou moravských celků byl tím aktivnějším týmem na hřišti výběr Králova Pole. Brňané si dlouho udržovali alespoň minimální náskok, ovšem závěr poločasu jim nevyšel a psychologickou výhodu jednobrankového náskoku si do šaten nesli Hanáci. Ztrátu pak Brno muselo dlouho ve druhém poločase dotahovat (16:18, 19:22). Zlom přišel ve 44. minutě. Několika dobrými zákroky přispěl Pokorný, Kubis proměnil sedmičku a rázem bylo vyrovnáno 22:22. Dalšími dvěma trefami poslali do vedení Brno Zima s Kubisem. O dvě branky vedli domácí i dvě minuty před koncem poločasu, proměněná sedmička Přerova a chyba domácích ale nakonec znamenaly další dnešní dělení bodů!

• Nejslepší střelci domácích: Koubek 5, Musil 5/5, Kubis 4/2
  • Nejlepší střelci hostů: Skopal 6/3, Pernička 5, Zemánek 3, Buček 3, Kovařík 3
  • Sedmimetrové hody: 7/6 – 5/4
  • Vyloučení: 6 - 2
  • Rozhodčí: Brůna, Vostatek