Sobota, 04 Květen 2013 04:08

Kopřivnice nedala šanci Brnu

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 11. místo: 6. kolo

Kopřivnice – Brno 35:29 (19:12)

Od začátku utkání drželi domácí házenkáři otěže utkání pevně v rukou. V 11. minutě vedli 8:2, ve 21, minutě 14:7. Brňané se dotáhli až krátce před přestávkou na čtyřbrankovou vzdálenost, do kabin si už ale zase poměrně luxusní šestibrankový náskok nesli Kopřivničtí. V dresu Královopolských sice silně vzdoroval devítibrankový pivot Dostalík, a přestože do střeleckého zápasu promluvili téměř všichni hráči brněnské soupisky, náskok Kopřivnice byl stále dostatečný i ve druhé půli (27:20, 32:24). Diváci viděli opravdové brankové hody. Vždyť skóre se dotočilo až na vysokých 35:29! Jedenácti brankami se na tom podílel kopřivnický Hojník a domácí si v tomto utkání i jeho zásluhou došli suverénně pro dva body.

• Nejslepší střelci domácích: Hojník 11/4, Krejčiřík 5, Reček 4
  • Nejlepší střelci hostů: Dostalík 9, Mičola 4, Koubek 3, Musil 3/1
  • Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/1
  • Vyloučení: 4 – 5
  • Rozhodčí: Halada, Točík