Neděle, 29 Září 2013 00:00

Kopřivnice podlehla šestibrankovým rozdílem

Triglav pojišťovna extraliga - 5. kolo

Karviná - Kopřivnice 36:30 (21:18)

Kopřivnice zůstává i po nedělním utkání v Karviné na konci tabulky s dosud jediným vybojovaným bodem. Ačkoliv v prvním poločase Kopřivničtí dlouho drželi vedení na své straně (11. minuta 5:8, 16. minuta 9:11). Největší střeleckou zásluhu na tom měli Bajgar s Rečkem. Domácí vyrovnali až na začátku druhé čtvrtiny zápasu a před přestávkou dosáhli obratu a vytvoření tříbrankového náskoku. O svém vítězství pak rozhodli domácí na začátku druhého poločasu. Mezi 31. a 43. minutou dovolili Kopřivnici jedinou trefu, zatímco sami nastříleli do jejich sítě deset střel. Rázem vedli házenkáři Karviné o dvanáct branek. Hostům se sice ještě podařilo manko díky Mičolovi zásadně zkorigovat, i tak ale podlehli Karviné šestibrankovým rozdílem.

• Nejslepší střelci domácích: Chudoba 9/2, Vančo 9, Mlotek 5
  • Nejlepší střelci hostů: Reček 6, Bajgar 6, Mičola 5/1
  • Sedmimetrové hody: 2/2 - 2/1
  • Vyloučení: 4 - 2
  • Rozhodčí: Horáček, Novotný