Sobota, 05 Říjen 2013 08:27

Hra Zubří je zatím bez výsledku

Triglav pojišťovna extraliga - 6. kolo

Zubří - Plzeň 21:31 (14:13)

V letošní sezóně to zatím není Zubří, které známe. Po šesti kolech mají Valaši na svém kontě jen dvě výhry. I utkáním proti Plzni se Zubří protrápilo. Domácím sice patřil začátek zápasu, když si dokázali vypracovat dokonce osmibrankové vedení, ovšem Plzeňští se z nevydařeného startu utkání vzpamatovali, těsně před přestávkou vyrovnali a do šaten šli jen s jednobrankovou ztrátou. Druhý poločas byl ale přesně opačným. Hned po návratu ze šaten začali budovat zvolna náskok házenkáři Plzně. Domácím se nedařilo v koncovce a ani obrana nepracovala ideálně. Ve 46. minutě vedli Plzeňští po trefě Milana Škvařila 18:23. Naděje na na korekci likvidoval Zubřanům Motlík a tři minuty před koncem to bylo už o sedm. Kavka se Škvařilem pak dokonce zakulatili výsledek na deseti brankové vítězství Plzně.

• Nejslepší střelci domácích: Zahradníček 6, Václav 5, Mičkal 4
  • Nejlepší střelci hostů: Vinkelhöfer 9/4, Linhart 5, Blecha 4, Tonar 4
  • Sedmimetrové hody: 4/1 - 4/4
  • Vyloučení: 1 - 5
  • Rozhodčí: Horáček, Novotný