Ilustrační foto Ilustrační foto Patrik Pátek

Triglav pojišťovna extraliga - 7. kolo

Hranice – Přerov 24:21 (11:11)

onlajny-logo

Souboj regionálních rivalů Hranic a Přerova sliboval dramatickou podívanou, i když papírovým favoritem byly Hranice. Soupeři si na palubovce opravdu nic nedarovali, diváci sledovali dynamickou, ofenzivní hru, z níž nakonec vyšel vítězně domácí celek. Přitom skvělý úvod zápasu měli Hanáci, kteří nad Cementem vedli v 15. minutě 9:3! Pak si ale vybrali slabou desetiminutovku, Hranice vyrovnaly a začalo opravdové drama. Ve druhé půli si celky vzájemně šlapaly na paty, nejvíce se od soupeře dokázali utrhnout domácí ve 49. minutě za stavu 20:17. Hodně se vylučovalo, atmosféra byla velmi napjatá. Přímou červenou si dokonce vykoledoval Hradil. Tříbrankové manko už Přerov až do konce zápasu nesmazal a přes dobrý výkon nakonec odešli hosté z utkání poraženi.