Středa, 23 Říjen 2013 18:30

V předehrávce porazila Plzeň Karvinou

Momentka z utkání mezi Plzní a Karvinou. Momentka z utkání mezi Plzní a Karvinou. Foto Václav Samek

Triglav pojišťovna extraliga - 9. kolo - předehrávka

Plzeň – Karviná 30:27 (14:14)

Tak trochu ve stínu dnešního reprezentačního utkání, v němž Češky suverénně porazily Portugalsko, se odehrávalo i velmi zajímavé utkání 9. kola Triglav pojišťovna extraligy. Souboj mezi Karvinou a Plzní byl napínavý od začátku až do konce. Oba týmy se střídaly ve vedení, o poločase to bylo 14:14. Ve druhé půli si náskok udržovali spíš domácí Západočeši, Karviná ale nepouštěla soupeře z dohledu. Hosté se drželi v dostřelu plus mínus dvou branek po celý druhý poločas, ovšem na střelecký potenciál Milana Škvařila a Michaloa Tonara byli karvinští kanonýři krátcí. V závěru utkání se Plzeň utrhla na rozdíl čtyř gólů a Karvinští už zvládli jen korigovat na konečných 27:30.