Zlín jednoznačně zvítězil

Ilustrační foto Ilustrační foto

Triglav pojišťovna extraliga - 11. kolo

Zlín – Kopřivnice 34:22 (18:10)(15:10)

Překvapivě zcela jasnou záležitostí bylo pro domácí Zlín utkání proti Kopřivnici. Svého soupeře dostali zlínští házenkáři pod tlak hned v prvních minutách, kdy naskočili do utkání ve vysokém tempu a po deseti minutách hry vedli 9:3. A ani potom se Kopřivnice nedostala příliš ke slovu. Úsek hry mezi 15. a 20. minutou ovládli domácí poměrem 7:1 a do kabin si tak nesli vysoké osmibrankové vedení, když alespoň mírnou korekci desetibrankového manka zajistili pro Kopřivnici Petřík s Fulnekem. Ani ve druhé půli se pak hostujícímu celku nevedlo o moc lépe, další slabou chvilku si vybrali hosté mezi 35. a 45. minutou, který prohráli 9:2, čímž náskok domácích narostl už do čtnáctibrankových rozměrů (29:15). Za tohoto vývoje se pak už poslední minuty utkání jen dohrávaly, alespoň kosmetickou úpravu výsledku pak zajistil posledními dvěma trefami Hanus, který stáhl konečný rozdíl na dvanáct branek (34:22).