Neděle, 17 Listopad 2013 12:13

Hostující celek si pohlídal vítězství

Triglav pojišťovna extraliga - 11. kolo

Přerov – Dukla 26:30 (15:16)

Domácí před utkáním avizovali velkou marodku, nakonec ale nastoupili téměř kompletní a soupeře z Dukly v nedělním zápase dokázali trochu potrápit. Velmi dlouho držel poslední celek tabulky se soupeřem krok, během prvního poločasu se Hanáci drželi Dukle na dostřel jedné, dvou branek, až krátce před přestávkou jim soupeř odskočil na rozdíl čtyř tref. Ovšem do poločasové pauzy se Přerov na Duklu zase dotáhl (15:16). Druhý poločas se vyvíjel velmi podobně jako první, ale čtyřbrankové vedení si hosté tentokrát vypracovali dříve (17:21 ve 40. minutě). Domácí se dokázali ještě zvednout a dotáhnout se na 20:22. Dukla ale opět jako na houpačce odskočila na 20:26. Ještě naposledy vykřesali Přerovští jiskřičku na naděje na bodový zisk dvě minuty před koncem, kdy se zase přiblížili na rozdíl dvou gólů (25:27), na víc jim ale nezbyly ani síly ani čas. Zkušený hostující celek bezpečně pohlídal vítězství a svého soupeře udolal poměrem 30:26.

• Nejslepší střelci domácích: Hardt 8, Kozlovský 4, Hastík 4
  • Nejlepší střelci hostů: Rams 9/4, Kotrč 6, Kastner 5
  • Sedmimetrové hody: 6/2 - 10/7
  • Vyloučení: 5 – 4
  • Rozhodčí: Králíček, Letev