Neděle, 24 Listopad 2013 06:15

Těsná prohra na domácí palubovce

Triglav pojišťovna extraliga - 12. kolo

Hranice – Frýdek-Místek 31:32 (13:16)

Hraničtí házenkáři podruhé v řadě na domácí palubovce podlehli, bez zraněných opor na body dosahují těžko. O vedení přišly Hranice v 18. minutě, kdy Klaban, Petrovský a Strack pětibrankovou šňůrou přesunuli taktovku utkání do rukou Frýdku-Místku, do kabin si pak hosté nesli tříbrankový náskok 16:13 a na začátku druhého poločasu vedení ještě navýšili (17:22). Domácí se ale nevzdali. Ve 48. minutě dokázali Magrla s Tůmou srovnat s Frýdkem krok (23:23) a pět minut před koncem šli Cementáři dokonce do vedení 29:28. Poslední minuty tak přinesly drama a už už to vypadalo, že z nadějně rozehraného zápasu vyjdou Frýdečtí s prázdnou, v poslední minutě to ale na sebe vzali Klaban s Dybou a dvěma brankami připravili favorita z Hranic o oba body.

• Nejlepší střelci Hranic: Rachač 8, Magrl 7/3, Tůma 4, Galus 4
  • Nejlepší střelci Frýdek Místek: Frýdku-Místku: Petrovský V. 8/3, Klaban 7, Dyba 5
  • Sedmimetrové hody při hře: 4/3 – 3/3
  • Vyloučení: 3 – 4