Neděle, 01 Prosinec 2013 07:41

První domácí porážka pro házenkáře Brna

Triglav pojišťovna extraliga - 13. kolo

Brno – Hranice 24:26 (13:10)

První domácí porážku utrpěli v neděli večer házenkáři Brna. Prvním dobyvatelem jejich tvrze byl celek Hranic. Dlouho ale měli k bodům lépe nakročeno právě Královopolští. Ti vedli ve 14. minutě 7:2, ve 25. minutě 11:8 a i o přestávce to bylo o tři góly. I začátek druhého poločasu jim vyšel lépe než Hranickým, svůj náskok navýšili na šest tref (17:11). Pak ale přišel v utkání obrat, pětibrankami v řadě Hranice manko smazaly a ve 48. minutě vyrovnaly (19:19). Vedení se hostující tým ujal poprvé osm minut před koncem (21:22), to si ho ještě dokázali vzít domácí zpět. Ovšem, když minutu před koncem utkání Čadra se Stržínkem upravovali skóre na 23:25, začalo to pro domácí vypadat se ziskem bodů bledě. Korigovat ještě stihl Dostalík, ovšem o dvoubrankovém vítězství Cementářů rozhodl v posledních vteřinách zápasu nakonec Čadra.

• Nejlepší střelci Brna: Hanták 8, Dostalík 5, Hajčman 4/2
  • Nejlepší střelci Hranic: Čadra 6, Galus 6/2, Margla 5/2
  • Sedmimetrové hody při hře: 5/2 – 5/4
  • Vyloučení: 1 - 1