Sobota, 07 Prosinec 2013 18:37

Zubří zkorigovali ztrátu na šest branek

Triglav pojišťovna extraliga - 14. kolo - "nadační kolo"

Zubří – Frýdek-Místek 26:32 (11:17))

Zubří se v tomto zápase nepodařilo vůbec nic. A rozhodně se mu nepodařilo potěšit jeho po bodech lačnící fanoušky. Jakoby spíš než s Frýdkem bojovali domácí házenkáři hlavně sami se sebou. Ve druhém poločase prohrávali dokonce třináctibrankovým rozdílem! Hosté pracovali na svém náskoku od prvních minut, ve 20. minutě vedli o pět (6:11) a až do odchodu do šaten si tento náskok udržovali. Ve druhém poločase jejich vedení rychle narůstalo, ve 40. minutě to bylo už o devět zásahů (13:22). A nebylo to lepší. Naopak deset minut před koncem prohrávali Valaši o třináct gólů a byli zralí na ručník. Až po tomto propadu začali Zuberští manko stahovat, na jakýkoliv zvrat ale bylo pozdě. Přesto v posledních minutách zkorigovali ztrátu na přijatelnějších šest branek.

• Nejslepší střelci domácích: Mičkal 6/4, Václav 4, Horut 4
  • Nejlepší střelci hostů: Petrovský 8, Kirchner 8/2, Dyba 6
  • Sedmimetrové hody: 7/5 – 3/2
  • Vyloučení: 2 – 5
  • Rozhodčí: Macho, Hájek