Dukla - Karviná, ilustrační foto Dukla - Karviná, ilustrační foto foto: MF DNES

Tipgames extraliga – 4. kolo

Dukla – Karviná 28:21 (15:7)

TVCOM logo-th

V Praze se dnes hrála rychlá házená pod taktovkou domácího družstva. To vedlo v poločase překvapivě vysoko nad silným soupeřem z Karviné a to 15:7, když své vedení začalo budovat hned v první minutě. Na konci první pětiminutovky to bylo zásluhou Kotrče 3:0 a znervóznění hosté začali dělat zbytečné chyby. Ve 20. minutě ztráceli hráči Karviné už devět branek (12:3) a svůj celek se snažil v brance podržet Drápal. Ve druhé půli se sice hostujícímu celku dařilo skórovat častěji, na rozjetý domácí celek však rozhodně nestačil. Střelecky se realizoval především Milan Kotrč, sekundoval mu vydatně Horák se Svitákem. Na druhé straně odpovídali hlavně Mlotek s Chudobou, ale ani jejich dvanáct branek na obrat v utkání nestačilo.

• Nejslepší střelci domácích: Nejlepší střelci Dukly: Kotrč 9, Horák 4, Sviták 3, Mráz 3
  • Nejlepší střelci hostů: Nejlepší střelci Karviné: Chudoba 6/3, Mlotek 6, Kružík 3
  • Sedmimetrové hody: 0/0 - 3/3
  • Vyloučení: 9 - 4
  • Rozhodčí: Kavulič, Skružný