Sobota, 01 Říjen 2011 18:08

Jičín naprosto rozstřílel Třeboň

Momentka z utkání Jičín - Třeboň Momentka z utkání Jičín - Třeboň foto: Jan Strouhal, MF DNES

Tipgames extraliga – 4. kolo

Třeboň – Jičín 17:32 (5:15)

TVCOM logo-th

Pořádnou brankovou nálož sklidili v sobotním dopoledni na domácí palubovce Jihočeši z Třeboně. Třiatřicet branek nastříleli do jejich sítě Jičínští, kteří vstoupili do utkání suverénní šestibrankovou sérií. Na odpověď se domácí zmohli až ve 13. minutě a to z ruky nejlepšího domácího střelce Brcháně. Ani to však nedostalo domácí do tempa. Na skvěle hrající vysunutou obranu Jičína se jim nedařilo vůbec prosadit a deset minut před přestávkou byl už rozdíl ve skóre jedenáctibrankový. Za prvních třicet minut dostali Třeboňští za Kurialova záda jen pět branek. I druhý poločas dirigovali hosté. Ve 38. minutě dělilo oba týmy třináct gólů (8:21). Poté se třemi brankami v řadě podařilo domácím korigovat na desetibrankový rozdíl, ten ale dlouho neudrželi a jejich ztráta narůstala. Jarešovu síť plnili především ostrostřelci Tomáš Babák, Kořínek a Kraus, do střeleckých statistik však promluvila téměř celá jičínská soupiska.

• Nejslepší střelci domácích: Nejlepší střelci Třeboně: Loskot 5/2, Bracháň 5, Zbíral 3
  • Nejlepší střelci hostů: Nejlepší střelci Jičína: Kořínek 6, Kraus 6, Babák T. 5/3
  • Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/3
  • Vyloučení: 1 - 3
  • Rozhodčí: Hanák, Novák