Neděle, 09 Únor 2014 17:02

Zápas skončil vítězstvím Přerova

Triglav pojišťovna extraliga – 19. kolo

Přerov – Kopřivnice 36:29 (19:13)

Přerov vybojoval další vítězství v souboji předposledního s posledním. Převaha Hanáků v nedělním zápase byla více než přesvědčivá. Hned v prvních minutách se chopili otěží zápasu, v 7. minutě to bylo 5:0, ve 12. minutě 9:2. Až do poločasu si Přerov udržoval na své straně šestibrankové vedení. Veřmiřovský, Hradil, Frančík předvedli velmi dobrý střelecký výkon, jemuž na druhé straně vzdorovali jen Reček a Bajgar. Na začátku druhého poločasu Kopřivnice korigovala ztrátu na tři branky, pak ale Přerov své vedení opět navýšil a bezpečný odstup si udržoval už až do konce zápasu, přičemž jeho střelci dokázali náskok dočasně navýšit na devět branek. Zápas nakonec skončil sedmibrankovým vítězstvím Přerova.

• Nejslepší střelci domácích: Veřmiřovský 8/1, Hradil 8/1, Frančík 6
  • Nejlepší střelci hostů: Reček 9, Bajgar 7, Gřeš Jan 4
  • Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/2
  • Vyloučení: 9 – 6
  • Rozhodčí: Větrovský, Zych