Házenkáři Plzně si vybrali slabou chvilku

Házenkáři Plzně si vybrali slabou chvilku Házenkáři Plzně si vybrali slabou chvilku Foto Ivo Dudek

Triglav pojišťovna extraliga – 20. kolo

Karviná – Plzeň 26:22 (10:11)

Házenkáři Plzně si v posledních týdnech vybírají „slabou chvilku“ a po vítězné šňůře se dočkali už druhé porážky. V prvním poločase sledovali diváci v Karviné napínavé utkání, ještě na tom ale byli o něco lépe házenkáři Plzně. Karvinští však zvládli pravidelně odpovídat, soupeře si drželi v dostřelu a i do šatny šli jen s jednobrankovou ztrátou. Druhý poločas už ale vycházel lépe Karviné. Hned na začátku druhého poločasu viděl červenou kartu Šindelář a od 40. minuty začínali domácí navyšovat vedení. Hosté se sice ještě nějakou dobu drželi ve dvoubrankovém dostřelu, dvě minuty před koncem to bylo o tři a Karviná už se nikam netlačila. Plzeňští ještě usilovali o obrat, dočkali se ale přesně opačného. Sedmička Karviné a ještě jedna trefa domácích pak znamenaly zpečetění výsledku na stavu 26:22.