Neděle, 23 Únor 2014 18:14

Lovosice nedokázaly manko ani kosmeticky upravit

Triglav pojišťovna extraliga – 21. kolo

Lovosice – Karviná 24:30 (12:13)

Po Plzni, které se nevydařila poslední dvě kola, si slabou chvilku vybrali i házenkáři Lovosic. Karvinští naopak navázali na skvělé vítězství proti Plzni v minulém zápase a v neděli dopoledne si došlápli na Lovce. První třicetiminutovka zápasu byla vyrovnaná, hosté se sice hned v úvodu chopili vedení, zkušení domácí házenkáři ale dokázali rychle reagovat a po většinu první půle se drželi o branku před soupeřem. Poločasový náskok zařídil Karvinským Mlotek, a tak měli při vstupu do druhé půle házenkáři Baníku na kontě o gól víc než soupeři. Stejný hráč pak poslal Karvinou hned ve 32. minutě do tříbrankového vedení a toto manko Severočeši už nesmazali. Do poslední desetiminutovky utkání vstupovali Lovci s pětibrankovou ztrátou a Lovosice nedokázaly manko ani kosmeticky upravit. Před domácím publikem inkasovali od Karviné porážku 24:30.

• Nejslepší střelci domácích: Jonáš 5, Klimt 5, Motl 5/3
  • Nejlepší střelci hostů: Chudoba 6/2, Mlotek 5, Sliwka 5
  • Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2
  • Vyloučení: 4 – 5
  • Červená karta: Hanisch
  • Rozhodčí: Větrovský, Zych