Sobota, 01 Březen 2014 18:27

O postup se poprali Královopolští s Plzní

Triglav pojišťovna extraliga – 22. kolo

Brno – Plzeň 21:20 (10:11)

V moravské metropoli se o svou šanci na postup poprali Královopolští s jedním z jasných účastníků horní šestky – Plzní. Právě v Brně viděli diváci nejméně branek, ovšem stejně napínavou podívanou jako v ostatních extraligových halách. Nejvyšší rozdíl mezi soupeři byl ve 27. minutě, kdy dělily soupeře tři branky (9:6). Už o přestávce to ale bylo jen o gól a maximálně vyrovnané skóre se pak tahalo až do poslední minuty zápasu. Už už to vypadalo na křížek, když na 20:20 vyrovnával plzeňský Loskot, v poslední minutě ale jednadvacátou brankou přesypal oba body na stranu Královopolských jejich nejlepší střelec Hajčman..

• Nejslepší střelci domácích: Hajčman 7/2, Hubáček 6, , Hanták 2, Dostalík 2, Musil 2
  • Nejlepší střelci hostů: Petrovský 5, Škvařil J. 3, Vinkelhofer 3, Linhart 3
  • Sedmimetrové hody: 4/2 – 1/1
  • Vyloučení: 2 – 2
  • Rozhodčí: Pavlát, Točík