Frýdečtí měli až desetibrankový náskok

Ilustrační foto Ilustrační foto foto: Luděk Peřina, MF DNES

Tipgames extraliga – 4. kolo

Kopřivnice – Frýdek-Místek 26:39 (12:20)

Regionální derby se dnes sehrávalo v Kopřivnici a domácí, kteří aktuálně okupují se čtyřmi body šestou příčku tabulky, vstupovali do utkání z pozice mírného favorita před posledním Frýdkem. První desetiminutovka byla maximálně vyrovnaná (4:4), v té další už ale domácí vypadli z tempa a až do 20. minuty nedokázali skórovat. Tím dali svému soupeři příležitost odskočit na rozdíl sedmi branek 11:4 a motivovaní Frýdečtí svůj až desetibrankový náskok udržovali až do přestávky. Ani po návratu ze šaten se domácí nedokázali zkoncentrovat natolik, aby zvrátili průběh utkání. Prakticky každý útok Frýdku-Místku skončil brankou. V závěru poločasu zasypaly branku domácích svými střelami především Hes, Dyba a Holbein a postarali se tak o závěrečný třináctibrankový rozdíl 26:39.

• Nejslepší střelci domácích: Nejlepší střelci Kopřivnice: Krejčiřík 7, Rachč 6, Gřes 5
  • Nejlepší střelci hostů: Nejlepší střelci Frýdku-Místku: Hes 10, Dyba 9, Holbein 4, Hladký 4, Kichner 4
  • Sedmimetrové hody: 2/0 - 1/0
  • Vyloučení: 3 - 3
  • Rozhodčí: Králíček, Letev