Sobota, 22 Březen 2014 12:41

Kopřivnice podlehla Zubří poměrem 28:31

Triglav pojišťovna extraliga – o 7. – 12. místo – 2. kolo

Kopřivnice – Zubří 28:31 (14:14)

Druhé nadstavbové vítězství si na konto připsali házenkáři Zubří. První poločas byl v Kopřivnici absolutně vyrovnaný. Oba celky se prostřídaly v držení minimálního vedení (7:5, 8:9, 13:11). Vyrovnávací branku těsně před odchodem do šaten museli nakonec trefovat Zubřané konkrétně z ruky nejlepšího střelce Trifunoviče. Ve druhém poločase se vývoj zápasu otočil a ve vedení byli častěji Valaši. Až do 50. minuty se ale Kopřivnice držela v dostřelu jedné, dvou branek. Pět minut před koncem zápasu Zubří odskočilo na rozdíl tří tref (25:28). Kopřivnice tuto ztrátu ještě dokázala smazat zásluhou Hojníka, ovšem na další tři branky Zubří zareagovali domácí jen jedinou trefou a nakonec podlehli Zubří poměrem 28:31.

• Nejslepší střelci domácích: Meca 5, Hojník 5/3, Střelec 5
  • Nejlepší střelci hostů: Trifunovič 9, Šlachta 5/5, Václav 4, Mičkal 4
  • Sedmimetrové hody: 7/4 – 5/5
  • Vyloučení: 1 - 5
  • Rozhodčí: Opava, Válek