Sobota, 22 Březen 2014 12:45

V Karviné se odehrál napínavý souboj

Triglav pojišťovna extraliga – o 7. – 12. místo – 2. kolo

Karviná – Brno 28:26 (13:16)

Stejně jako utkání v Kopřivnici i v nedaleké Karviné se odehrál napínavý souboj. Ačkoliv v úseku hry mezi 20. a 27. minutou to pro Karvinou na chvíli vypadalo na ručník, když Brno sedmibrankovou šňůrou odskočilo karvinskému soupeři na 14:10 a do přestávky už házenkáři Baníku dokázali stav jen mírně zkorigovat. Ovšem hned na začátku druhého poločasu bylo všechno jinak, když pětibrankovou šňůrou otočili skóre ve svůj prospěch naopak domácí (20:19). Až do konce utkání se pak už drželi v mírném náskoku, několikrát se Brnu podařilo vyrovnat, závěr ale patřil Karviné, pro kterou dva body za vítězství v tomto vyrovnaném duelu zajistili dvěma trefami Hanisch a Vučković.

• Nejslepší střelci domácích: Chudoba 8/1, Vančo 4, Mlotek 3, Sliwka 3, Hanisch 3
  • Nejlepší střelci hostů: Mičola 7, Hanták 7, Pernička 6
  • Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/3
  • Vyloučení: 4 – 4
  • Rozhodčí: Větrovský, Zych