Neděle, 30 Březen 2014 21:30

Domácí ubrželi jen jeden bod za remízu

Triglav pojišťovna extraliga – nadstavba – 7. – 12. místo – 3. kolo.

Zlín – Karviná 26:26 (12:10)

Dramatické utkání, ve kterém zazářily celkem čtyři červené karty, sledovali diváci ve Zlíně. Domácí začali lépe, v 8. minutě vedli 5:2, ve 23. minutě 10:6. Krátce před koncem poločasu se pak ale Chudoba s Užekem postarali o korekci na poločasových 10:12 z pohledu Karviné, čímž položili základ k úniku, do kterého se pustili na začátku druhé půle (12:15). Potom pokračovala přetahovaná mezi oběma celky, kdy se týmy prostřídaly ve vedení (17:16, 18:19, 21:20) a zápas došel do dramatické koncovky. V poslední minutě šli do vedení domácí. Ani přes Zbrankovu snahu v posledních vteřinách však domácí těsný náskok neuhájili a nakonec doma udrželi jen jeden bod za remízu 26:26.

• Nejslepší střelci domácích: Pavič 6, Plšek 5, Poloz 5
  • Nejlepší střelci hostů: Sliwka 8/2, Užek 4, Vičkovič 3, Paulilík 3, Chudoba 3/1
  • Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/3
  • Vyloučení: 6 – 9
  • Červená karta: přímá ČK Zbránek, přímá ČK Kafka, ČK Vučkovič, Hanisch
  • Rozhodčí: Frieser B., Frieser L.