Sobota, 12 Duben 2014 15:54

Raketový start do zápasu předvedla Kopřivnice

Triglav pojišťovna extraliga – nadstavba – 7. – 12. místo – 4. kolo.

Kopřivnice – Přerov 33:26 (15:13)

Raketový start do zápasu dvou týmů okupujících v letošní sezóně nejspodnější příčky tabulky předvedla Kopřivnice. Po jedenácti minutách zápasu vedli domácí 8:3, ovšem pětiminutovka mezi 14. a 19. minutou Kopřivnici nevyšla, pětibrankovou šňůrou Přerov vývoj utkání otočil (10:11) a Kořpivnice měla co dělat, aby ještě před přestávkou převrátila vývoj zápasu před domácím publikem ve svůj prospěch. Ve druhém poločase se pak domácím dařilo udržovat si pěti až sedmibrankový odstup, ovšem v závěru se Přerovu zase dařilo zápas zdramatizovat. Šest minut před koncem se dotáhli na tři branky rozdílu zásluhou Veřmiřovského, ovšem Kopřivnice si dva body už pohlídala a v poslední minutě třemi brankami zpečetila z rukou Mičoly a Mecy.

• Nejslepší střelci domácích: Meca O. 6, Gřes Jan 6, Reček 6, Mičola 6
  • Nejlepší střelci hostů: Veřmiřovský 9/5, Hradil 4, Mužík 3, Hardt 3, Hastík 3, Frančík 3
  • Sedmimetrové hody: 3/2 – 5/5
  • Vyloučení: 6 – 2
  • Rozhodčí: Kosa, Švidernoch