Neděle, 08 Květen 2011 12:32

Zubřané zvítězili nad Hranicemi

Zubří začalo druhou polovinu nadstavby výhrou Zubří začalo druhou polovinu nadstavby výhrou foto: Vlastislav Navrátil

ZUBR Extraliga – skupina o 1. – 6. místo – 6. kolo

Hranice – Zubří 27:30 (11:17)

Kouzlo „Kučerka“ odčaroval až v 5. minutě za stavu 2:0 hostující Mika. Pak následovala šňůra pěti branek, která posadila hosty do sedla, ve kterém zůstali usazeni až do konce utkání. Domácím hráčům se totiž vůbec nedařilo prosadit proti výborné zuberské obraně, navíc se vyloženě trápily jejich spojky, především Indrák neměl svůj den. Ani Zubřané se na postavenou obranu domácích neprosazovali snadno (Stržínek dal první branku až ve 25. minutě), o to častěji a snadněji skórovali z rychlých útoků. V této činnosti vynikali především reprezentanti Číp a Hrstka. Ve druhém poločase pod dojmem vysokého vedení začal hostující trenér Mika hodně míchat sestavu, aby tak pošetřil síly svých opor pro další utkání a toho snaživí domácí dokázali využít a postupně snižovali až na pro ně lichotivý rozdíl tří branek při závěrečném hvizdu dvojice rozhodčích.

• Nejlepší střelci Hranic: Pavlíček 8/3, Čadra 6, Bajgar 4
  • Nejlepší střelci Zubří: Číp 8/2, Hrstka 7, Randýsek 4
  • Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2
  • Vyloučení: 3 - 1
  • Rozhodčí: Opava, Válek