Sobota, 26 Duben 2014 21:33

Karviná vybojovala v Kopřivnici těsné vítězství

Triglav pojišťovna extraliga – nadstavba 7. – 12. místo – 6. kolo

Kopřivnice – Karviná 30:31 (13:18)

Karviná vybojovala v Kopřivnici těsné vítězství a udržuje si vedoucí pozici v dolní půli tabulky. Lépe na tom v Kopřivnici byli hosté od úvodních minut. V 5. minutě vedli 6:2, ve 12. minutě 10:6 a deset minut před přestávkou dokonce 16:7. Před odchodem do kabin se sice podařilo domácím ztrátu výrazně zkorigovat na rozdíl pouhých tří tref (13:16). Hostujícímu výběru se ale podařilo náskok znovu navýšit a ve druhém poločase si pak Karvinští stále udržovali asi šestibrankový odstup. O pět branek vedli ještě v 54. minutě. Závěr byl ale v podání domácích skvělý. Čtyřmi brankami v řadě se dotáhli na rozdíl jediné branky 30:31, když dobře mířil Bajgar s Fulnekem. Nakonec ale nedosáhli ani na bod, který by si za mohutný finiš zasloužili. Dva body putovaly do Karviné.

• Nejslepší střelci domácích: Bajgar 13/5, Reček 5, Gřes Jan 4
  • Nejlepší střelci hostů: Vančo 9, Paululík 6, Chudoba 4/3, Sliwka 4/1
  • Sedmimetrové hody: 7/5 – 5/4
  • Vyloučení: 6 – 5
  • Rozhodčí: Frieser B., Frieser L.