Neděle, 11 Květen 2014 05:07

Čadra poslední střelou zajistil dva body

Triglav pojišťovna extraliga - o 1. – 6. místo – 8. kolo

Frýdek-Místek – Hranice 26:27 (11:12)

Dramatické utkání ve Frýdku – Místku skončilo po vyrovnaném souboji těsným vítězstvím Hranic, které se tak po zaváhání Lovosic vyšvihly na prozatímní stříbrnou pozici. Už v prvním poločase se oba celky střídaly ve vedení, žádný z celků neutekl soupeři dál, než na jednobrankovou vzdálenost. Podobný vývoj měl i druhý poločas (13:15, 18:16), vedení se přelévalo ze strany na stranu. Na obou stranách se dobrým střeleckým výkonem prezentovala trojice střelců. Mezi Frýdeckými vynikali Klaban, Kichner a Dyba, odpovídali jim Galus, Čadra a Šíra. Vyrovnané utkání dospělo do dramatické koncovky, v poslední minutě se podařilo Dybovi vyrovnat na 26:26 a zdálo se, že se body zaslouženě rozdělí rovným dílem, v posledních vteřinách ale do sítě domácích ještě Čadra dostal poslední střelu a tím zajistil Hranicím oba body.

• Nejlepší střelci Frýdku: Dyba 9/3, Klaban 6, Kichner 5
  • Nejlepší střelci Hranic: Galus 7/4, Čadra 7, Šíra 4
  • Sedmimetrové hody při hře: 3/3 – 4/4
  • Vyloučení: 6 – 6