Lovosické jednobrankové vítězství

Foto ze zápasu Foto ze zápasu PatRESS - Patrik Pátek

Extraliga - 1. kolo

A.S.A Lovosice – KP Brno 27:26 (15:9)

V poslední sezoně bronzové A.S.A. Lovosice uspěly proti osmému KP Brnu v dramatické bitvě 27:26, po poločase 15:9. Hosté se sice ujali z prvního útoku vedení, pak vedli ještě jednou ve třetí minutě 2:1, ale poté, co domácí vzápětí vyrovnali, se karta otočila. Lovosičtí svůj náskok navyšovali až na šest branek, ale druhá půle vyšla lépe Brnu, které ve stíhací jízdě zápas zdramatizovalo do posledních sekund. V těch mohlo vyrovnat, ale nepřekonalo domácí bránící zeď.

Doplňkové informace

• Nejslepší střelci domácích: Motl 9, Hes 6, Klimt 4, Landa, Berka a Jonáš po 2, Chroustovský a Kolomazník po 1
  • Nejlepší střelci hostů: Hanták 8, Dostalík 4, Mičola a Kubis po 3, Hubáček a Zima po 2, Hajčman, Koubek, Aspridis a Weintritt po 1
  • Sedmimetrové hody: 0 - 2/2
  • Vyloučení: 3 - 4