Sobota, 06 Září 2014 11:38

Zubří na domácím hřišti porazilo Jičín

Extraliga - 1. kolo

Gumárny Zubří – Ronal Jičín 24:22 (14:11)

Deváté Gumárny Zubří porazily pátý Ronal Jičín24:22, po poločase 14:11. Boj o každý posun skóre probíhal od začátku utkání. První branku zaznamenali hosté, ale domácí vzápětí vyrovnali a následně se ujali vedení. Hosté se však většinou dokázali dotáhnout a vyrovnat. Naposledy však na konci první půle na 11:11. Pak domácí nasadili k trháku a do půle svůj náskok navýšili na tři branky.

Ve druhé půli se hosté přiblížili vyrovnání ve 45. minutě, kdy snížili na rozdíl jediné branky 19:18. Totéž se jim podařilo také o jedenáct minut později a navíc měli k „dispozici“ sedmimetrový hod. Ten však domácí gólman Petr Orság chytil. Vzápětí domácí výhru pojistil Tomáš Bechný a uzavřel skóre zápasu na 24:22.

• Nejslepší střelci domácích: Bechný 7, Hrstka 5, Václav a Reček po 3
  • Nejlepší střelci hostů: Skopal 6, Krahulec a Zeman po 3. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček
  • Sedmimetrové hody: 4/3 - 3/1
  • Vyloučení: 5 - 3
  • Rozhodčí: Hanák, Pavlíček