Holešov – Hranice 23:28 - Český pohár

Ilustrační foto Ilustrační foto TJ Cement hranice

Český pohár - 4.kolo-osmifinále

Holešov – Hranice 23:28 ( 9:11)

Ve středu jsme odehráli v Holešově 4. kolo Českého poháru. Našim cílem bylo nejen postoupit do dalšího kola, ale i zlepšit náš herní projev, který v posledních mistrovských utkáních nebyl dobrý. První se nám podařilo, neboť jsme zvítězili 28:23. Po celý zápas jsme vedli, i když začátek zápasu byl vyrovnaný a domácí, s publikem v zádech, se chtěli na nás vytáhnout. Nám se tolik nedařila střelba a přechod z obrany do rychlého protiútoku byl pomalý, velmi nepřesný a kupily se technické chyby. Dvoubrankové vedení o poločasu nám nedávalo žádnou jistotu a tak jsme museli v poločase druhém ještě zabrat. Podařilo se nám odskočit na rozdíl šesti branek a tak trochu se uklidnit. Poté přišla slabá desetiminutovka a domácí opět stáhli na rozdíl dvou branek. Drama se však nekonalo, neboť závěr patřil opět nám a tak jsme zápas dotáhli do zdárného konce. Avšak s herním projevem nemůžeme být spokojeni a tak nás může těšit jen postup do dalšího kola Českého poháru.

• Nejlepší střelci Holešova: Plšek 9, Balůsek 6
  • Nejlepší střelci Hranic: Galus 5, Indrák 5,Mahela 4, Samiec J. 4
  • Úspěšnost zásahů: Kučerka 60%, Fabián 41%
  • Sedmimetrové hody při hře: 2 – 3
  • Vyloučení: 4 - 4
  • Rozhodčí: Pluhař, Suchánek