Nakonec Hranice odjely z Dukly s tříbrankovou porážkou

Ilustrační foto Ilustrační foto TJ Cement hranice

Tipgames extraliga – 7. kolo

Dukla – Hranice 27:24 (16:16)

TVCOM logo-th

Zápas na Dukle se pro nás nevyvíjel vůbec špatně. Začátek utkání byl velice vyrovnaný. Dukla sice vedla, ale nedokázala se více odpoutat než na dvě branky. Nám se podařilo po výměně brankáře Kučerky za Fabiána stav obrátit a dostat se do vedení 15:13, dařilo se nám střelecky, ale po několika našich chybách v rozehrávce dukelští hráči stačili ještě do poločasu vyrovnat a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu 16:16.

Konečně se nám podařilo dobře zahrát první poločas a tak jsme se opřeli do soupeře i v poločasu druhém. Ve výborném výkonu dále pokračoval brankář Fabián a byl jistotou za naší obranou. Až do 40 minuty se nám podařilo udržovat těsné vedení. Poté jsme však nedokázali proměňovat naše vypracované střelecké příležitosti, mimo jiné i tři sedmimetrové hody, špatně zahrát přesilovku a tak Dukla obrátila vedení na svou stranu. Ještě v 53 minutě byl stav 24:23 pro domácí a vše bylo otevřeno. V této fázi pak Dukla využila přesilovku a domácí brankář Petržela opět likvidoval naše střely. Nakonec se Dukla radovala z vítězství 27:24, ale určitě to dnes proti nám neměla vůbec jednoduché, jak si po našich výsledcích v posledních zápasech mohla myslet.