Jednoznačný průběh měl zápas Plzně s Třeboní

V souboji Tonar - Jareš zvítězil Tonar čtyřikrát V souboji Tonar - Jareš zvítězil Tonar čtyřikrát Foto Hynek Sladký

Tipgames extraliga – 7. kolo

Plzeň – Třeboň 30:16 (12:6)

Podobně jednoznačným způsobem jako Karviná s Kopřivnicí si poradila i Plzeň se svým soupeřem, jímž byla Třeboň. Hosté dokázali poprvé skórovat až v 5. minutě a i mnoho z jejich nečetných střeleckých pokusů zlikvidoval plzeňský gólman Misař. První poločas skončil za stavu 12:6 pro domácí celek a ve 37. minutě vedla Plzeň dokonce už desetibrankovým rozdílem. Na začátku poslední čtvrtiny neměla Třeboň na svém kontě stále ještě ani deset proměněných branek (22:9) a na soupeře postupně ztrácela až patnáct gólů (25:10). Loskot s Nohavou se pak v závěru postarali o to, že do sítě Západočechů Třeboň nastřílela alespoň šestnáct branek, i tak jich plzeňští kanonýři vedení Strýcem, Škvařilem a Tonarem nasypali do jihočeských sítí téměř dvakrát tolik.

• Nejslepší střelci domácích: Strýc 6, Tonar 4, Květoň 4, Škvařil 4
  • Nejlepší střelci hostů: Loskot 5, Nohava 3, Kubík 2/1, Brchaň 2, Masák 2
  • Sedmimetrové hody: 0/0 – 1/1
  • Vyloučení: 4 - 2
  • Rozhodčí: Frieser L., Frieser B