Středa, 21 Prosinec 2016 20:58

Výsledky pátého kola Českého poháru mužů 2016/17

Český pohár 5 kolo

Naše mužstvo pokračovalo v boji o Český pohár ve sředu 21.prosince v 18:00 hod. proti TJ Sokol Nové Veselí

ČP mužů - 4.kolo - výsledky

SKKP Handball Brno - HCB Karviná 25 : 30
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí 31 : 29
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha 35 : 31
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň 28 : 30

Čtvrtfinále Českého poháru

Cement Hranice – Sokol Nové Veselí 31:29 (17:9)

Posledním týmem, který doplní semifinálovou čtveřici Plzeň, Karviná a Lovosice je tým Hranic. Cementáři v domácím zápase přetlačili extraligového (stále ještě) nováčka z Nového Veselí. V prvním poločase to vypadalo na jednoznačnou záležitost, když na konci úvodní třicetiminutovky svítil na ukazateli skóre osmibrankový rozdíl 17:9 pro domácí tým. Ve druhém poločase ale na hřišti dominovali házenkáři z Nového Veselí, kteří druhý poločas vyhráli poměrem 14:20. V celkovém součtu to ale nestačilo na víc, než na dvoubrankovou prohru a Final4 si tak zahrají házenkáři Hranic.

Český pohár po více než pěti letech vyvrcholí závěrečným turnajem Final 4, který se uskuteční ve dnech 28. až 29. ledna 2017 v Brně, konkrétně na půdě tamního SHC Maloměřice.

• Nejlepší střelci Hranic: Tůma 8, Stržínek 5/1, Čadra 4, Mičkal 4, Horut 4
  • Nejlepší střelci Veselí: Dolejší 5/2, Sekulić 5, Melichar 5
  • Sedmimetrové hody při hře: 1/1 – 3/3
  • Vyloučení: 6 - 4
  • Rozhodčí: Hanák, Pavlíček