Neděle, 30 Říjen 2011 16:00

Sil měli hráči Frýdku dost i v druhé půli

Motl překonal domácí obranu osmkrát Motl překonal domácí obranu osmkrát Foto Zdeněk Šrubař

Tipgames extraliga - 8. kolo

Frýdek-Místek – Lovosice 28:33 (14:17)

Před zápasem ztráceli domácí na vicemistra jen dva body, po utkání, během kterého Severočeši nepustili Frýdek ani jedinkrát do vedení, jsou Frýdečtí opět o dva body vzdálenější lepší šestici týmů. Už po prvních pěti minutách vedli Lovosičtí 5:1, když domácí branku ostřeloval především Krahulík. Ve 20. minutě byl rozdíl už sedmibrankový (6:13). V posledních deseti minutách první půle se ale domácí konečně rozehráli a do poločasu dokázali korigovat až na přestávkový tříbrankový rozdíl. Sil měli hráči Frýdku dost i v druhé půli a systematicky se udržovali v jedno až tříbrankovém kontaktu se soupeřem. Mezi 47. a 50. minutou pak domácí podržel gólman Pyško a Hes vyrovnal na 25:25. Poslední desetiminutovku už ale opět ovládli probudivši se hráči Lovosic, na jejichž kanonádu dokázali domácí už odpovědět pouze třikrát. I přesto jednoznačné vítězství není osmadvacet inkasovaných branek pro lovosickou obranu ideální vizitka.

• Nejslepší střelci domácích: Dyba 7/4, Hes 6, Holbein 4
  • Nejlepší střelci hostů: Motl 8/1, Krahulík 6, Šuma 6/1
  • Sedmimetrové hody: 6/4 – 3/2
  • Vyloučení: 1 - 5
  • Rozhodčí: Králíček, Letev