Ilustrační foto Ilustrační foto

Tipgames extraliga - 9. kolo

Hranice - Zubří 26:30 (16:14)

onlajny-logo

I když jsme hned v úvodu prohrávali 0:2, dokázali jsme po několika podařených akcích jít do vedení a díky dobré agresivní obraně a rychlých protiútoků jsme si udržovali neustále vedení, které vzrostlo až na 13:8 a zápas jsme měli velice dobře rozehraný. Do té doby jsme nedovolili Zubří hrát rychlé protiútoky, což je jejich největší zbraní a dodržovali jsme taktické pokyny. S tímto stavem se ale Zubří nesmířilo a využilo našeho herního výpadku, kdy jsme udělali několik chyb a za ty jsme byli potrestáni a hostům se ještě do poločasu podařilo snížit na 16:14.

Ještě prvních sedm minut druhého poločasu jsme udržovali naše vedení, ale za stavu 19:16 Zubří díky obrannému systému 2:4 nás nutilo k chybám a ty pak bez milosti potrestali a dostali se do vedení až na 20:25. Zápas jsme ale za tohoto stavu nevzdali a bojovali dál, i když nám chyběly síly a údernost a Zubří si díky svým větším zkušenostem udrželi vedení a nakonec si po výhře 26:30 odvezli dva body.

Určitě viděli diváci, kteří nás přišli povzbudit, za což jim děkujeme, rychlou a dramatickou házenou.

STATISTIKY ZÁPASU

• Nejlepší střelci Hranic: Galus 8/4, Čadra 5, Indrák 5, Dolák 4, Bajgar 2, Brož 1, Weintritt 1
  • Nejlepší střelci Zubří: Stržínek 10, Jurka 6, Bechný 3, Mika 3, Mičkal 3, Hanták 2, Randýsek 2
  • Úspěšnost zásahů: Kučerka 29%
  • Sedmimetrové hody při hře: 5/4 : 5/4
  • Vyloučení: 1 : 5
  • Rozhodčí: Horák, Bečička