Házenkáři Nového Veselí momentálně drží vedení v této skupině

Foto ze zápasu Foto ze zápasu

Extraliga házené 2017/18 – nadstavba 9-12 - 1 část / 5 kolo

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 33:26 (13:13)

video-logo

Házenkáři Nového Veselí a Cementu Hranice předehráli 5. kolo bojů skupiny 9. – 12. místo a házenkáři Nového Veselí momentálně drží vedení v této skupině. Domácí fanoušky potěšili v neděli výhrou, vedení se ujali poprvé výrazněji v 18. minutě (10:7), před poločasem ale ještě Hranice vyrovnaly na 13:13. Hned na konci první desetiminutovky druhé půle ale Nové Veselí znovu odskočilo na rozdíl tří tref, ve 44. minutě to bylo už o pět a deset minut před koncem už o osm 28:20. I když hosté ještě čtyřmi brankami v řadě manko zkorigovali na pět gólů, domácí si výhru pohlídali a potvrdili i vydařeným závěrem.

• Nejlepší střelci Nového Veselí: Chosík 7, Melichar 4, Sekulic 3, Veselý 3, Štěrba 3, Ptáčník 3
  • Nejlepší střelci Hranic: Mičkal 6/3, Stržínek 5, Pernička 5
  • Sedmimetrové hody při hře: 2/1 – 4/3
  • Vyloučení: 2:2
  • Rozhodčí: Špunar, Šlezingr